Tüm Duyurular

Geri
 • BU GURUR HEPİMİZİN...


  Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ve Londra Borsası işbirliğiyle hazırlanan Türkiye'nin 'en parlak' 100 şirketini kapsayan liste açıklandı.

  Listede yer alan şirketler 2013-2016 yılları arasında Türkiye’nin aynı dönemdeki GSYH artış hızının iki katı üzerinde büyüme gösterdi. Türkiye’nin en parlak 100 şirketi arasında 15. sırada yer alan büyük bir gurur yaşayan ve yaşatan Ofis Yem, Türk Tarım ve Hayvancılık sektörünün öncüsü olma yolunda adım adım ilerliyor.

  Toplam kalite anlayışı, müşteri odaklılık, rekabetçi olabilme yeteneği ile öne çıkan ve bu üç akımı aynı potada yoğurup işleyen Ofis Yem, kendisine ve Türkiye’ye kattığı katma değerler ile gün geçtikçe büyüyor.

  “Bizi biz yapan asıl değer, Anadolu esnaflığı anlayışıdır” diyen Ofis Yem, Anadolu kültürüyle yol yürüdüğünü, geldiği yeri unutmadığını ve işletmesine yön verenin bu güçlerin sağlıklı bir şekilde harmanlanması ve korunması olduğunu savunuyor.

  Güçlü iş ortakları, bilgili ve karakterli çalışanları, gelişme potansiyeline sahip müşterileri ile güçlü bir firma olan Ofis Yem, bu kadar güçlü insanı bir arada bulundurmanın firmanın ana dinamiğini oluşturduğunu belirtiyor.

  Tarım ve Hayvancılık sektörünün gün geçtikçe büyümesi ve gelişmesi için çaba sarf eden, sektörü bir adım daha öteye taşımak için çalışan Ofis Yem, emeklerinin karşılığını aldıklarını, gelecek dönemlerdeki hedeflerinin Türkiye’de birincilik olduğunu, asıl amaçlarının da Türkiye’nin kazanması olduğunu dile getiriyor.

  Bu başarıyı yakalamalarında ürettikleri yemin verimli ve bereketli olmasından dolayı sürdürülebilir hayvancılık yaptırmalarının büyük bir payı olduğunu dile getiren Ofis Yem, bundan sonrada aynı yol yürüyüşüne devam edeceklerini, kaliteden ödün vermeden “sürdürülebilir hayvancılığı” yaşayıp ve yaşatacaklarını belirtiyor.