Fabrikalarımız

Size çok yakınız

Çalışmalarımız her zaman size yakın olup, en iyi hizmeti vermek adına şekillendi. Şu an kurulu olan fabrikalarımız, ülkemizin farklı coğrafyalarında bu öncelikle kuruldu. Ankara, Manisa, Kars ve Sakarya Fabrikaları'mızın yanı sıra, fabrika yatırımlarımızın ilerleyen dönemlerde de devam edeceği öngörüsündeyiz.

Ürünlerimizin kalitesinin yanı sıra, hizmetimizin de kalitesini arttırmak adına ülkemizin farklı yerlerinde bölge müdürlüklerimiz oluşturulmuştur. Bu bağlamda 11 adet Bölge Müdürümüz bölgelerinde hizmet vermektedir.

Sizlerin firmamızı algılamanız, firmamızın da sizleri tanıması, yetenekli insanların iletişim ve aktivite becerileriyle alakalıdır. Öyle ki, bu beceri doğru algılamayı oluşturur. Algılanan bu doğru veri, sıhhatli yorumlanır ise en optimal çözümlerin oluşmasına sebebiyet verir. Firmamız bölge müdürleri, sizi en iyi anlayan, çözüm ortağınız olarak sizlere en iyi hizmeti verecek donanıma sahiptir.

Bizler inanıyoruz ki, birbirimizi ne kadar iyi anlarsak o kadar güzel sonuçlar üretiriz. Üretilen bu güzel sonuçlar ise, yakınlaşmamızın en önemli kaynağını oluşturacaktır.

Ankara Fabrika

Faaliyete Başlama Tarihi : 1995
Üretim Kapasitesi : 50 Ton / h
Stok Kapasitesi : 15.000 Ton

Sakarya Fabrika

Faaliyete Başlama Tarihi : 2011
Üretim Kapasitesi : 40 Ton / h
Stok Kapasitesi : 15.000 Ton

Kars Fabrika

Faaliyete Başlama Tarihi : 2010
Üretim Kapasitesi : 25 Ton / h
Stok Kapasitesi : 8.000 Ton

Manisa Fabrika

Faaliyete Başlama Tarihi : 2012
Üretim Kapasitesi : 50 Ton / h
Stok Kapasitesi : 15.000 Ton