Kalite

Her zaman en iyisini seçiyoruz

Bizce kaliteli ürünün üç ana kaynağı bulunmaktadır. Bunlar; bilgi ve titizlikle ürünü üretecek insan faktörü, kaliteli hammadde, işlemi en iyi nitelikte yapacak makinalardır. Bu üç kaynakta da en iyilerini bünyesinde bulunduran firmamız, kaliteli ürün ve hizmet üreten sektörün öncü firmalarından birisidir.

Firmamızın insan kaynakları, gelişen ve değişen bütün şartlara ayak uyduracak nitelikte ve vizyonu açık kişilerden oluşmaktadır. Şirket içi - dışı eğitimleri, saha gözlemleri ve yenilik takibi bizim en önemli kaynağımız olan insan faktöründe mükemmeli yakalamamıza olanak sağlamıştır.

Şirketimizin Kurucu Ailelerinden Yeşilbaş Ailesi'nin nesillerdir süregelen hammadde ticaret kültürü, firmamızın gelişmesine hayli önemli katkılar sağlamıştır. Nesillerdir süren bu kültür sayesinde, ürünlerimizde kullanılan hammaddeler büyük bir özenle seçilmektedir.

Gerek ülkemizden, gerekse uluslararası piyasalardan alınacak ürünler, bünyemizde bulunan en gelişmiş laboratuvarlarda analiz edilerek kabul edilmektedir. Bu hammaddelere sıhhatli ve hesaplı ulaşabilmek için, yine ülkemizin ve dünyanın çeşitli yerlerinde hammadde alım merkezlerimiz oluşturulmuştur.