Mesajımız

İşletme yönetim anlayışında değişik dönemlerde çeşitli akımlar var olagelmiştir.

Her ne kadar bu akımlar firmadan firmaya değişiklik gösterse de, kimi zaman toplam kalite anlayışı, kimi zaman müşteri odaklılık, kimi zaman da rekabetçi olabilme yeteneği daha da öne çıkmıştır. Aslında doğru olan bu üç faktörü bir potada yoğurabilmektir. Bu nedenledir ki, biz bu akımların hepsine aynı derecede önem verdik ve bu akımların firmamıza kattığı artı değerleri objektif olarak gördük. Ancak bizi biz yapan asıl değerin, Anadolu esnaflık anlayışı diye nitelendirdiğimiz kültürümüzü korumamız olduğunu hiçbir zaman unutmadık. İşletmelerimize yön veren itici güç bu öğelerin sağlıklı bir şekilde harmanlanması ve korunması ile oluşmuştur.

Modern işletme stratejileri ile Anadolu esnaflık anlayışı harmanından elde ettiğimiz ürünün adı “Ofis Yem” gibi güçlü bir marka olmuştur. Bu markanın kıymetini hem çalışanlarımızın, hem de müşterilerimizin bilmesi, bizim en büyük övünç kaynaklarımızdandır.

Güçlü firma demek; güçlü iş ortakları, vizyonu olan bilgili ve karakterli çalışanlar, gelişme potansiyeline sahip müşteriler ve misyonunun farkında olan firma demektir. Bu kadar güçlü insanı bir arada bulundurmak ise, firmamızın ana dinamiğini oluşturan uzlaşı kültürümüzün bir sonucudur. Biz “Ofis Yem” olarak, her zaman uzlaşı kültürünü ön plana çıkarmayı, mantıklı ve güzel olanda birleşmeyi benimsedik. Bu uzlaşı kültürümüz ise, bizi mutlu paydaşlarla buluşturarak bir arada tuttu.

Verimlilik bize göre bereketin diğer adıdır. Bizim ürettiğimiz ürünler hayvancılık sektörünce tüketilip, verimliliğe istinaden sonuç veren ürünlerdir. Bu nedenle bizler, berekete ulaşmak için yapılacak çalışmaların ne kadar titizlikle hazırlanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Ve ürettiğimiz ürünlere bu bağlamda gerekli hassasiyeti her zaman gösteriyoruz.

Çalışmalarımızın sonuçlarını sizlerden duymak ve bu başarıların ödüllerini sizin yüzünüzden okumak bize ayrı bir keyif veriyor. Ve diyoruz ki, bizim asli görevimiz bizimle alakalı her konuda bize güvenenlerin, yani sizlerin yüzünü güldürmektir.

Yüzünüzün her daim gülmesi temennisiyle, sağlık ve mutluluklar dileriz.