Üretim

En iyisini üretmek için gayret ediyoruz

Fabrikalarımızın makina parkları, teknolojinin en son yenilikleri takip edilerek oluşturulmuştur.

Yine gelişen teknolojiler yakından takip edilerek fabrikalarımıza yeni makinalar sürekli alınmaktadır.

Ayrıca Ankara Merkez Fabrika'mızda kurulu ara makina üretim ve geliştirme tesisi de kendi bünyemize hizmet vermektedir.

Bu edinimler sayesinde fabrikalarımız tam otomasyon sistemiyle üretimlerine devam etmektedir.

Bütün fabrikalarımızın üretim prosesleri, Ankara Merkez Fabrika'mızdan on-line olarak izlenmekte ve bütün süreç birden fazla noktada kontrol altında tutulmaktadır.

Yine üretilen bütün ürünler, çok gelişmiş laboratuvarlarımızda analiz edilerek, hataya sebebiyetin en aza indirgenmesi sağlanmaktadır.

Kalite

Her zaman en iyisini seçiyoruz

Bizce kaliteli ürünün üç ana kaynağı bulunmaktadır. Bunlar; bilgi ve titizlikle ürünü üretecek insan faktörü, kaliteli hammadde, işlemi en iyi nitelikte yapacak makinalardır. Bu üç kaynakta da en iyilerini bünyesinde bulunduran firmamız, kaliteli ürün ve hizmet üreten sektörün öncü firmalarından birisidir.

Firmamızın insan kaynakları, gelişen ve değişen bütün şartlara ayak uyduracak nitelikte ve vizyonu açık kişilerden oluşmaktadır. Şirket içi - dışı eğitimleri, saha gözlemleri ve yenilik takibi bizim en önemli kaynağımız olan insan faktöründe mükemmeli yakalamamıza olanak sağlamıştır.

Şirketimizin Kurucu Ailelerinden Yeşilbaş Ailesi'nin nesillerdir süregelen hammadde ticaret kültürü, firmamızın gelişmesine hayli önemli katkılar sağlamıştır. Nesillerdir süren bu kültür sayesinde, ürünlerimizde kullanılan hammaddeler büyük bir özenle seçilmektedir.

Gerek ülkemizden, gerekse uluslararası piyasalardan alınacak ürünler, bünyemizde bulunan en gelişmiş laboratuvarlarda analiz edilerek kabul edilmektedir. Bu hammaddelere sıhhatli ve hesaplı ulaşabilmek için, yine ülkemizin ve dünyanın çeşitli yerlerinde hammadde alım merkezlerimiz oluşturulmuştur.

Besleme

Her aşamada birlikteyiz

Üretilen ürünlerin sahadaki kullanımına yön vermek ve karşılaşılan sorunların kaynağına inerek çözüm oluşturmak için, fabrikamız bünyesinde donanımlı teknik ekibimizde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara Merkez Fabrika'mızda kurulu ve direktörlük düzeyinde yönetilen teknik ekiplerimiz, her fabrikamız için ayrı ayrı oluşturulmuştur. Uzman kadrolardan oluşan ekiplerimiz operasyon kabiliyeti yüksek olup, nitelikli donanıma sahiptir.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisanslı olan ekip çalışanlarımız, akademik çalışmalarını devam ettirmekle birlikte, gerek yurtiçinde, gerek yurtdışında yoğun eğitimlere katılarak her zaman daha profesyonel çözümlerin bir parçası olmuşlardır.